Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The UndoingRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Beastars Season 2Rated ★ 3.0
Gangs of London Season 1Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5