Titles you rated
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.5