Series
Ratings
14
Angry MomRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0