Movies
Ratings
70
IdentityRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0