Titles you rated
- Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 4.5
GothamRated ★ 2.0
Orphan BlackRated ★ 4.5