Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0