Movies
Ratings
367
Phone BoothRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5