Movies
Ratings
123
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 0.5
The PiratesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 0.5
The MistRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0