Movies
Ratings
52
OrangeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Sound of a FlowerRated ★ 2.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5