Movies
Ratings
608
DogvilleRated ★ 4.0
In the AislesRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
After YangRated ★ 5.0
PlaytimeRated ★ 4.5
Manhattan Murder MysteryRated ★ 5.0
Everyone Says I Love YouRated ★ 4.5
Irma VepRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Making UnorthodoxRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 3.5
The Novelist's FilmRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Paris, 13th DistrictRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 3.5