Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
OldRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0