Movies
Ratings
801
Birdcage InnRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Love So DivineRated ★ 0.5
Three Colors: WhiteRated ★ 5.0
The DefenderRated ★ 3.0
PaulRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Bravo, My LifeRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 5.0
Bus StopRated ★ 4.0
Welcome to the Quiet RoomRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.0