Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0