Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 3.5