Series
Ratings
24
KingdomRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5