Titles you rated
One Punch ManRated ★ 3.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.0
Bad GuysRated ★ 1.0
IRISRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 1.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0