Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 2.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5- The Daechi ScandalRated ★ 2.0
- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 2.5