Movies
Ratings
69
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0