Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0