Series
Ratings
116
TriggerRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 3.0- Hanwoo RhapsodyRated ★ 4.0
The Genius PaikRated ★ 4.0- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
What If...? Season 2Rated ★ 4.5