Series
Ratings
10
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0