Movies
Ratings
570
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
PossessionRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Seventh SealRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5