Titles you rated
Master's SunRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
JejoongwonRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 3.0