Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 5.0