Titles you rated
- InuYashaRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Be ArrogantRated ★ 4.0
The Great Gye Choon-binRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5- RingerRated ★ 4.5
- The Fugitive LawyerRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 5.0
You Are So PrettyRated ★ 4.5