Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 2.5
WindstruckRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0