Series
Ratings
58
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
IRISRated ★ 1.0
Heartless CityRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 1.5
Empress KiRated ★ 0.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0