Series
Ratings
28
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0
Go Go Squid!Rated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.5
MaskRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Inspiring GenerationRated ★ 5.0