Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
RomaRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
IntentionRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The HospiceRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0