Titles you rated
Back in ActionRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
The UnionRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
7 Women and a MurderRated ★ 1.0
NonnasRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
HavocRated ★ 0.5
HarbinRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5