Titles you rated
Moon KnightRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The TrunkRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.0
My DemonRated ★ 1.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0