Movies
Ratings
72
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 0.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.5
8 MileRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0