Titles you rated
HeroesRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
EndeavourRated ★ 4.0- ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Orange DaysRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 4.5- Stand up!!Rated ★ 4.0
- Star in My HeartRated ★ 3.0
Manhattan Love StoryRated ★ 3.5