Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
RayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0