Series
Ratings
14
Coffee PrinceRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0