Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0