Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0