Series
Ratings
159
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Noonas Over FlowersRated ★ 2.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 1.5
Anne with an ERated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- The PeakRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.5