Titles you rated
May 18Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0