Titles you rated
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
AnimaRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Chasing CoralRated ★ 4.0
Living with LeopardsRated ★ 3.5
The Antisocial NetworkRated ★ 3.0
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
Dave Chappelle: The DreamerRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0- Norm Macdonald: Nothing SpecialRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Luther: The Fallen SunRated ★ 1.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 1.0
Terrifier 2Rated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0