Movies
Ratings
200
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5