Movies
Ratings
97
The Day After TomorrowRated ★ 1.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 0.5
Ex MachinaRated ★ 1.0
ObsessedRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 1.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0