Titles you rated
Princess HoursRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0