Movies
Ratings
20
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0