Series
Ratings
23
LIAR GAMERated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0