Series
Ratings
51
New HeartRated ★ 5.0- 유한클럽Rated ★ 3.0
Moon LoversRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
UnfairRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Older SisterRated ★ 2.0
LifeRated ★ 3.5- Bambino!Rated ★ 3.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 5.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 5.0- 魔王Rated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.0- プライドRated ★ 4.0