Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.0