Movies
Ratings
17
Iron ManRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5