Movies
Ratings
274
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5