Movies
Ratings
18
Iron ManRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5